Eğriova Tabiat Parkı – Kampımız Beypazarı ilçesine 50 km uzaklıkta Karaşar beldesini geçince Eğriova yayla serisi içinde göl kenarında 20.000 hektarlık ormanlık alan içerisindedir. Ankara’ya 150 km uzaklıkta olup, ortalama 2-2.5 saat içerisinde ulaşılabilir. Google haritalar uygulamasına Kamp Bozayı yazmanız yeterli olacaktır. Tercihen Beypazarı istikametini kullnaıyoruz.

60 misafirimizin rahatlıkla konaklayacağı çadırlı tesisler ve altyapı mevcuttur.

Günübirlik, 1-2 gece konaklamalı ve 1 haftalık yaz kampı programları planlanmaktadır. Bunların dışında özel programlarda (bootcamp, yoga, fotoğrafçılık, teamwork, vb) isteğe göre planlanabilir.

Yaş gurupları ve aktivitelere göre değişmekle beraber, 4 – 10 öğrenciye 1 aktivite lideri görev almaktadır.

Tüm kamp personelinin seçimi yapılırken adli sicil kayıtları, yasal belgeler ve referans araştırmaları titizlikle yapılmaktadır.

19 kişilik son model ulaşım araçlarımız bulunmaktadır. Taşıma konusunda lokal talimatlara uygun yetkili acenteler ile anlaşmamız vardır.

Özel isteklerinizi her zaman kamp direktörümüzle ile görüşebilirsiniz.

Kamp yerinde ilkyardım ünitesi bulunmaktadır. Kamplar boyunca hemşire görev almaktadır. Tüm personel İlkyardım eğitimi almıştır.

Evet. Su aktivitelerinden sorumlu ve görevli tüm personel cankurtaranlık eğitimi almıştır. Ayrıca su aktivitelerinde can yeleği kullanmak zorunludur.

İlk müdahalesi kamp Liderleri tarafından yapılır. Daha sonra sizinle irtibat kurularak gerekiyor ise ikincil müdahale konusunda sizinle ortak hareket edilir.

Kamp yönetimimiz konularıyla ilgili 30 yılı aşkın tecrübeye sahiptirler. Ulusal ve uluslararası tüm mesleki yeterlilik belgelerine sahiptirler. Özgeçmişlerine personel bölümünden ulaşabilirsiniz.

Sizinle kamp ateşinde bir bardak kahve içmek isteriz. Ama zamanınız yoksa bizde sizi ziyaret edebiliriz.

Öncelikli olarak çocukların üzerinde cep telefonu taşımalarına izin vermiyoruz. Ayrıca Türkcell dışındaki operatörler alanı desteklemiyor.
Kamp yönetimine kamp telefonundan 7/24 ulaşabilirsiniz.E-posta gönderebilirsiniz, çıktılarını çocuğunuzla paylaşırız. Bu onları çok mutlu edecektir.

Ev özlemi gelişimin ve büyümenin doğal bir parçasıdır ve değişik derecelerde kendini gösterebilir . Ev özlemi bir hastalık değildir ama insan doğasının bir parçasıdır. Ev özlemi konusunda çocuklarımızla iletişime çok açığız ve bunu kampçılarımızla konuşur ve nasıl hissettiklerini paylaşmaları için destekleriz. Kampçılara böyle hissetmelerinin çok doğal ve normal olduğunu anlatıp bu duygu ile kendilerini kötü hissetmelerine izin vermeyiz.

Böyle hisseden kampçılarımıza hedefler koyarak onları cesaretlendirir ve geliştirdikleri tek başına ayakta kalma duygusu hakkında ailelerinin bununla gurur duyacağını anlatıp olumlu hissetmelerini sağlarız. Ev özlemi nadir olarak ciddi bir sorun olarak karşımıza çıkar. 24 saat sonra hala kampçımız kendini ev özlemi konusunda kötü hissediyorsa sizi arayıp uzmanımızla birlikte ne yapacağımıza karar veririz.

Kamp merkezimizin profesyonel mutfağında sektöründe öncü firmaların ( Metro , Carefour vb ) ürünler kullanılmakla beraber doğal ve yerel malzemelerle çocuğun gelişimi için en uygun besleme tarzı seçilir ve yemeklerin buna uygun şekilde hazırlandığına emin olunur.

Bazı yiyeceklere karşı alerjisi olan kampçılarımıza özel seçenekler sunmak için ailelerle yakın iletişime geçilir.

Aktivite Liderlerimiz konularında özel eğitime sahip ve sertifikasyonları tamamlanmış yüksek öğrenim mezunları ve öğrencileridir.( Beden Eğitimi ve Spor Bölümü, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi , Rekreasyon, Antrenörlük, İletişim, Sinema ve Televizyon, Müzik, Drama) Her sezon başı gerekli eğitimleri tekrarlarlar.

Aktiviteye karşı neden isteksiz olduğunu anlamaya çalışırız. Motive etmeye çalışırız. Ancak zorlamayız .Uygun bir hareket tarzı kamp yönetimi tarafından tarafından geliştirilir.

Genel aktiviteler kamp yönetimi tarafından belirlenmekle beraber, serbest zaman aktivitelerinde kendi tercihlerini gözetimimizde kullanırlar.

Çadırlarımız 30 metrekare olup 8-10 kişiliktir. Kız ve erkek çadırları ayrıdır. Her çadırda bir eğitmen kalır. 24 saat boyunca nöbet sistemi vardır. Çadırlarımız gece 11 den sonra her 1 saatte bir kontrol edilir.

Kampımız ortalama 1.500 metre yükseklikte olup, göl kenarında , sarı çam ormanları ile çevrilidir. Doğal olarak hava durumumuz size farklı gelecektir. Gündüzleri sıcak olmakla beraber, akşamları serin geçmektedir.